
Джерело живлення JINBO JLV-24024KA-W 24V 1A 24W
441 ₴
- В наявності
- Код: 19306
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення JINBO JLV-24024KA-W потужністю 24W призначений для живлення світлодіодних стрічок малопотужних контролерів та іншого обладнання що працює від постійної напруги 24V DC. Забезпечує вихідну напругу 24V DC та струм 1A що підходить для LED систем невеликої потужності. Металевий корпус із високим ступенем захисту IP67 забезпечує повний захист від пилу та вологи дозволяючи використовувати блок як у приміщенні так і на відкритому повітрі. Модель відзначається стабільністю роботи надійністю та тривалим терміном служби. Гарантія 2 роки
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель JLV-24024KA-W
Бренд JINBO
Потужність 24 W
Вихідна напруга 24V DC
Вихідний струм 1 A
Корпус металевий
Ступінь захисту IP67
Гарантія 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JINBO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Кількість фаз | 1 |
| Вихідний струм, не більше | 1 А |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 162 мм |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Вага | 0.3 кг |
- Ціна: 441 ₴

