
Джерело живлення JINBO JLV-24045KA-W 24V 1.87A 45W
579 ₴
- В наявності
- Код: 17710
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення JINBO JLV-24045KA-W потужністю 45W призначений для живлення світлодіодних стрічок контролерів датчиків та іншого слаботочного обладнання що працює від напруги 24V DC. Забезпечує вихідну напругу 24V DC та струм 1.87A що підходить для середньої потужності LED систем. Металевий корпус із ступенем захисту IP67 гарантує повний захист від пилу та вологи дозволяючи використовувати блок як у приміщенні так і на відкритому повітрі. Модель відзначається стабільною роботою надійністю та довговічністю. Гарантія 2 роки
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель JLV-24045KA-W
Бренд JINBO
Потужність 45 W
Вихідна напруга 24V DC
Вихідний струм 1.87 A
Корпус металевий
Ступінь захисту IP67
Гарантія 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JINBO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Кількість фаз | 1 |
| Вихідний струм, не більше | 1.87 А |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Вага | 0.3 кг |
- Ціна: 579 ₴

