
Джерело живлення JINBO JLV-24060KA-W 24V 2.5A 60W
615 ₴
- В наявності
- Код: 17709
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення JINBO JLV-24060KA-W потужністю 60W призначений для живлення світлодіодних стрічок контролерів та слаботочного обладнання. Забезпечує стабільну вихідну напругу 24V DC і струм 2.5A що гарантує надійну роботу підключених пристроїв. Металевий корпус з високим ступенем захисту IP67 забезпечує повний захист від пилу і вологи та дозволяє монтаж у складних умовах. Модель підходить для внутрішнього та зовнішнього використання де потрібна стабільна робота під навантаженням. Гарантія 2 роки
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Модель JLV-24060KA-W
Бренд JINBO
Потужність 60 W
Вихідна напруга 24V DC
Вихідний струм 2.5 A
Корпус металевий
Ступінь захисту IP67
Гарантія 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JINBO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Кількість фаз | 1 |
| Вихідний струм, не більше | 2.5 А |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 22 мм |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Вага | 0.3 кг |
- Ціна: 615 ₴

