
Настінний вологозахищений світлодіодний світильник у дві сторони 6 ватів 3000к
740 ₴
- В наявності
- Код: 6led 3000к
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний або фасадний вологозахищений світлодіодний світильник у дві сторони , в теплому світлі можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці
| Характеристика товара | |
| Потужність | 6 W |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Світловий потік | 360 Im |
| Колірна температура, К | 3000 K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту, IP | IP 54 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір | чорний |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Розміри (ДхШхВ) | 185 мм * 95 мм * 38 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 6 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 185 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність лампи | 6 |
- Ціна: 740 ₴


