
Світильник від комарів T5 6W G5 Lemanso LM3066 чорний
700 ₴
- В наявності
- Код: LM3066
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Характеристики | |
| Тип використовуваних ламп | Ультрафіолетова лампа |
| Кількість патронів | Один |
| Особливості | Від комарів |
| Напруга живлення | 230 - 240В |
| Електрична потужність | 6 — 6 Вт |
| Патрон | G5 |
| Площа дії, м.кв. | до 30 |
| Тип впливу | Електричний |
| Застосування | В приміщенні |
| Колір | Чорний |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Матеріал | ABS |
| Живлення | Від мережі |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Площа дії | 30 кв.м |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 700 ₴




