
Світлодіодний світильник фасадний NEUTRON-5
540 ₴
- В наявності
- Код: NEUTRON-5
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Світлодіодний світильник фасадний NEUTRON-5 – довговічний, енергоефективний та стильний фасадний LED світильник! Вбудовані світлодіоди дозволять вам суттєво знизити витрати на електроенергію. Він здатен ефективно працювати 30 000 годин безперервно.
Міцний, зносостійкий, алюмінієвий корпус, який в поєднанні з продуманою конструкцією дозволяє світильнику працювати в кліматичних умовах, які доволі часто змінюються, без пошкоджень та виходу з ладу. NEUTRON має підвищений ступінь захисту від зовнішніх впливів – IP65, він захищає вузли пристрою від струменів води, вологи, пилу, атмосферних опадів, перепадів температури тощо. Безперечно, ви можете бути впевнені, що цей фасадний світильник буде тішити вас не один рік!
NEUTRON кріпиться на стіні, тому він прекрасно підійде для освітлення вхідних зон приватних будинків, літніх терас і альтанок, відкритих майданчиків в кафе і ресторанах, на території готелів, тощо. Якщо ви не могли знайти фасадний світильник, з напрямком світла вгору, вперед та вниз, то NEUTRON – це саме те, що ви шукали!
Цей LED світильник з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують приємне денне світіння з колірною температурою 4200К, яке є універсальним варіантом ілюмінації.
| Потужність | 5 W |
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
| Світловий потік | 309 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | чорний |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 100мм х 48мм х 90мм |
| Тип світлодіодів | POWER LED, SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
- Ціна: 540 ₴


