
Світлодіодний світильник CARLA-24 24 W 4200 K
230 ₴
- В наявності
- Код: 016-058-0024-030
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник накладний CARLA-24 — виробник Horoz Electric.
Використовується для встановлення в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, складських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу — метал, плафон — пластик.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИПЕРЕВАГИ СВІТОДИОДНОГО СВІТИЛЬНИКА CARLA-24:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- немає шкідливих випромінювань у спектрі світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий і зручний монтаж.
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник — 1шт.
- інструкція з експлуатації — 1шт.
- інструкція зі встановлення — 1шт.
- паковання — 1шт.
ГАРАНТИЯ: 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Світловий потік | 2280 lm |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 6500 K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Термін служби | 30 000 рік |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 175 мм * 45 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 230 ₴


