
Підсвітка дзеркал-картин LED "SUNA-10" 10W 4200K
1 600 ₴
- В наявності
- Код: 040-015-0010-10
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 10 W |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Робоча напруга | 100 - 250 V |
| Світловий потік | 800 Lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту IP | IP 45 |
| Матеріал корпусу | метал+пластик |
| Колір | хром |
| Термін експлуатації | 30 000 год. |
| Розміри (ДхШхВ) | 457 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | діаметр основи - 114 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
- Ціна: 1 600 ₴


