
Світильник для знищення комах AKL-42 3х20Вт G13
2 500 ₴
- В наявності
- Код: AKL-42
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильники ТМ Delux серії AKL застосовуються для знищення таких небажаних гостей, як комарі, мухи та іншої дрібної літаючої живності. Встановлена в прилади інсектицидна лампа своїм світінням приваблює комах, які пролітаючи до неї, через решітку під напругою гинуть від електричного розряду. Загиблі комахи потрапляють в спеціальний піддон, з якого з легкістю видаляються. Світильники можуть застосовуватися в побутових, офісних, торгових і виробничих приміщеннях, а також зовні приміщень при забезпеченні захисту від попадання вологи.
ДОДАТКОВІ ПАРАМЕТРИ| Потужність | 60 Вт |
| Цоколь | G13 |
| Напруга живлення | 220 - 240 В |
| Температурний режим експлуатації | від 0°С до +40°С |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Кут розсіювання | 120 градусів |
| Тип монтажу | Підвісний/переносний |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Довжина | 643 мм |
| Висота | 275 мм |
| Розміри виробу без упаковки (хх*хх*хх) | 643*275*75мм |
| Джерело світла | інсектицидна лампа |
| Кількість джерел світла | 3 шт |
| Колір корпусу | Срібло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір дроту | Чорний |
| Матеріал дроту | Мідь |
| Довжина дроту | 1.2 м |
| Площа перерізу кабелю | 0,5мм2 |
| Струм | 0.585 А |
| Клас енергоефективності | С |
| Частота | 50 Гц |
| Вага виробу (без упаковки) | 2.765 кг |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Лампа у комплекті | Так |
| Площа дії | 150 кв.м |
| Кількість в ящику | 8 шт |
| Розміри ящику | 66*37,5*58,5см |
| Вага ящику | 25.255 кг |
| Вага виробу (з упаковкою) | 3.03 к |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 500 ₴



