
Світлодіодний світильник вмонтований VALENTINA-12 12W білий
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: VALENTINA-12
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 12W |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60H |
| Світловий потік | 960 lm |
| Колірна температура, К | 3000К-6500К - регулюється |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Колір | білий |
| Врізний отвір | 50-105мм |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Розміри (ДхШхВ) | 120мм х 25мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Спрямоване світло | Ні |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 250 ₴







