
Світлодіодний світильник GAMA-80 80 W 6400 K
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 052-006-0120-045
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд HOROZ ELECTRIC
Потужність 80 W
Аналог лампи розжарювання 640 W
Робоча напруга 220-240V
Світловий потік (лм) 6000 lm
Колірна температура, К 6400K
Кут розсіювання 120 °
Ступінь захисту IP IP 20
Матеріал корпусу пластик
Колір чорний
Термін служби 20000 год.
Розміри (ДхШхВ) 1500 мм * 70 мм * 27 мм
Кількість в упаковці 1шт.
Кріплення у комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кут розсіювання | 120° |
| Світловий потік | 6000 lm |
| Потужність | 80 W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Термін служби | 20 000 ч. |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 1200 мм * 74 мм * 24 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 600 ₴


