
Настінний вологозахищений світлодіодний світильник в дві сторони MAESTRO 10 ват
900 ₴
- В наявності
- Код: MAESTRO 10
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Світлодіодний світильник настінний MAESTRO – довговічний та енергоефективний LED світильник! Вбудовані світлодіоди дозволять вам суттєво знизити витрати на електроенергію. Він здатен ефективно працювати 30 000 годин, що знижує необхідність у затратах на обслуговуванні чи заміні ламп.
Світло MAESTRO падає м’яко, без мерехтінь та перепадів. Він стане сучасним доповненням витончених дизайнерських рішень, також ідеально підкреслить підібраний візерунок на ваших стінах та розмежує зони житлового простору.
Настінні світильники служать доповненням до основного освітлення, підкреслюючи потрібні зони та напрямки руху. Рекомендуємо купити настінний світильник MAESTRO для організації підсвітки у приватних будинках, квартирах, кафе, готелях чи офісах зі звичайною вологістю. Адже, його ступінь захисту ІР20, тому встановлювати рекомендуємо в сухих та чистих зонах. Він обов’язково створить витончену обстановку та атмосферу затишку.
Бренд HOROZ ELECTRIC
Потужність 10W
Робоча напруга 220-240V/50-60Hz
Світловий потік (лм) 425
Колірна температура, К 4200К
Колір чорний
Термін служби 30000 год.
Розміри (ДхШхВ) 200мм*90 мм
Тип світлодіодів SMD LED
Гарантійний термін 2 роки
Кількість в упаковці 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 10 Вт/год |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Довжина | 120 мм |
- Ціна: 900 ₴


