
Світильник фасадний SMD LED 12W "SUGA-12/SC"
900 ₴
- В наявності
- Код: "SUGA-12/SC"
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний SUGA-12/SC — виробник Horoz Electric.
Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких ґрунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітлити необхідну територію. Степінь вологозахисту — IP65.
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 12 W |
| Аналог лампи розжарювання | 96 Вт |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Світловий потік (лм) | 650 Lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Кут розсіювання | 128° |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | чорний |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Розміри (ДхШхВ) | 160 мм*160 мм*100 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 900 ₴


