
Светодиодная Led люстра с пультом и подсветкой
2 200 ₴
- В наявності
- Код: MX77072/2+2WH LED 3color
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Висота:12 см
- Ширина (Діаметр):39 см
- Діаметр основи:18 см
- Довжина:54 см
- Тип ламп:LED
- Світловий потік:3575 lm
- Загальна потужність:75 W
- Ступінь захисту:IP20
- Площа освітлення до 16 м2
- Пульт дистанційного керування:1
- Оснащення:світлодіодна підсвітка, диммер, пульт
- Тип кріплення: Монтажна планка
- Матеріал каркасу: Метал
- Матеріал плафона, підвісок: Пластик
- Тип покриття: Краска
- Довжина монтажної планки:17 см
- Кольорова температура:3200 K, 4100 K, 6000 K
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр стельової чаші | 23 см |
| Основні | |
| Площа освітлення | до 16м2 |
- Ціна: 2 200 ₴



