
Настінний вологозахищений світлодіодний світильник в дві сторони KING-10/R 10W чорний
650 ₴
- В наявності
- Код: KING-10/R
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність 10W
Робоча напруга 85-265V/50-60Hz
Світловий потік (лм) 900 lm
Колірна температура, К 4200K
Ступінь захисту IP IP 54
Матеріал корпусу пластик
Колір чорний
Термін служби 30000 год.
Розміри (ДхШхВ) 95мм х 104мм х 134мм
Тип світлодіодів SMD LED
Гарантійний термін 2 роки
Кількість в упаковці 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Потужність | 4 Вт/год |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Виробник | Horoz Electric |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Довжина | 120 мм |
- Ціна: 650 ₴






