
Вулична гірлянда Белт-лайт CL50-25-1 чорний
4 760 ₴
- В наявності
- Код: 41826
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Модель гірлянди Feron Белт-лайт на підвісах вдале рішення для декорування будь-якого інтер'єру або екстер'єру: фасадів будівель, кафе та ресторанів, парків, скверів, прикраси вітрин магазинів, балконів, альтанок та інших споруд.
Моделі мають поширений патрон Е27 і відрізняються:
- завдовжки — 13 і 25 м
- кількістю патронів — 20 і 50 шт.
- можливістю з'єднання в одну лінію CL50-25 і CL50-25-1
- максимальним навантаженням на один патрон — 16 і 40 Вт
Гірлянди мають високий ступінь захисту IP65 і кільце ущільнювача на кожному патроні гірлянди, яке захищає від впливу довкілля.
Модель має широкий діапазон температур від -20 до +70 °C, що дає змогу використовувати гірлянду в будь-яких умовах.
Легка та гнучка конструкція, проста у встановленні, не вимагає додаткових аксесуарів для монтажу (кожний патрон має фіксатори для кріплення), яку можна використовувати як із лампами розжарювання, так і зі світлодіодними лампами.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
| Кількість патронів | 50*Е 27 |
| Колір | Чорний |
| Макс. потужність | 1600W |
| Потужність лампи на один патрон | 40W |
| Відстань між патронами | 500 мм |
| Переріз проводу | 2*0.5мм2 |
| Напруга, В | 230 |
| Наявність підвісів | Да |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Можливість під'єднання в лінію | Немає |
| Довжина: | 25м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Кількість ламп | 50 шт. |
| Форма лампочки | Класична |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 4 760 ₴




