
Світильник накладний MR16 FREZYA-S білий
250 ₴
- В наявності
- Код: 015-027-0050-020
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність max 50Вт
Тип цоколя GU10
Ступінь захисту, IP IP 20
Матеріал корпусу метал, пластик
Колір білий
Розміри (ДхШхВ) 100 мм*92 мм
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 100° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Світловий потік | 700 lm |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 185-264V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип | Світлодіодний світильник накладної |
| Розміри | 136 мм/120 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 250 ₴


