
Світлодіодний світильник врізний ALEXA-12 12 W 4200K 3000К 6500К
220 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-048-0012-030
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОГЛЯДУ ІНФОРМАЦІЯ
Точковий світлодіодний світильник, призначений для встановлення в гіпсокартонні стелі, натяжні стелі або інші типи жорстких конструкцій стель. Монтажний отвір під LED світильник виготовляється голосно технічними характеристиками цієї моделі з урахуванням глибини посадки.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ALEXA-12
- потужність: 12Вт
- під'єднання до мережі: 200-265V / 50-60Hz
- аналог лампи розжарювання: 64Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 3000K, 4000K, 6500K на вибір є перемикач
- світловий потік: 900Lm
- кут розсіювання 120°
- функція димування: немає
- мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- лампа– 1шт.
- інструкція з експлуатації — 1шт.
- паковання — 1шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Світловий потік | 600 Lm |
| Потужність | 8 W |
| Робоча напруга | 200-265V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Термін служби | 70 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 98 мм * 32 мм |
| Врізне отвір | 75 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 220 ₴



