
Світильник фасадний DRAGON настінний чорний
450 ₴
- В наявності
- Код: DRAGON-B
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Потужність | 15W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Світловий потік | 1125 lm |
| Колірна температура, К | 4200K (Inner) + 4200K (Outer) |
| Ступінь захисту, IP | IP 65 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | чорний |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 175 мм * 74 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Колірна температура | 4100K |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Джерело світла | LED module |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип освітлення | Світильник |
| Потужність | 15 Вт |
- Ціна: 450 ₴



