
Знищувач комах Maltec EGO-02-16W на 70 м2
1 800 ₴
- В наявності
- Код: Maltec EGO-02-16W
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Прилад використовується для знищення комах, що літають,
як-от мухи, комарі, мошки, мошки, моль і метелики.
Може використовуватися в закритих приміщеннях площею 50-100 кв. м., а також альтанках і верандах.
Обладнаний двома ультрафіолетовими лампами потужністю 8 Вт кожна.
Принцип дії знищувача ґрунтується на використанні ультрафіолетового світла для залучення комах.
Прилетівши на світло, муха, комар або ін. шкідник, що летить, потрапляє на сітку під високою напругою й вбиває від електричного розряду.
Погилі комахи скупчуються в спеціальному знімному піддоні, розташованому в нижній частині приладу.
Знищувач комах має магнітний трансформатор, завдяки якому напруга на сітці досягає 3000 В.
Висока напруга так само іонізує повітряний простір між електродами, внаслідок чого залучена комаха вбивається розрядом, навіть не торкаючись самих електродів. Ця особливість приладу Maltec EGO-02-16W дає змогу боротися з найменшими видами комах, що літають, наприклад — мошка, комар тощо.
Зверніть увагу: дешеві знищувачі важать набагато менше та не можуть витримати такі великі навантаження, як знищувачі Maltec.
Важливо зазначити, що для людини ця напруга не безпечна, так само нешкідлива для тварин і довкілля. Можуть застосовуватися в будь-яких приміщеннях, зокрема спальні, дитячі, столові, кухні, харчові цеху тощо.
Характеристики
- Зона дії — 50 - 100 кв. м.
- Тип шкідника — комарі, мошки, моль, метелики, МУХІ
- Місце застосування — Поміщення, криті альтанки.
- Виробник — Maltec, Польща
- Гарантія — 12 місяців
- Кількість UV-A ламп (шт) — 2 x 8 Вт (гарантії немає)
- Напруга розряду — 3000 В
- Розміри — 11 x 28,2 x 36,5 см
- Вага 2,4 кг
- Матеріал корпусу — алюміній і ABS пластик
- Джерело живлення — 220 В
- Комплектація Знищувач, лампи, ланцюг для чіпляння
- Споживана потужність — 29 Вт
- Витратні матеріали Ультрафіолетова лампа
- Термін експлуатації лампи — 20 000 годин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maltec |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 70 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від метеликів/метеликів, Від комарів, Від літаючих комах, Від молі, Від мошок, Від мух |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Сірий |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 16 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Площа дії: | 70 м2 |
| Ширина | 350 мм |
| Матеріал | Метал |
| Вага | 1.4 кг |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Висота | 410 мм |
| Тип лампи | УФ лампа інсектицидна |
| Потужність (Вт) | 20 Вт |
| Тип цоколя | G13 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип пристрою | Знищувач комах |
| Довжина | 530 мм |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 1 800 ₴







