
Знищувач комах комарі, мошка комар світильник від комарів 3 Вт
650 ₴
- В наявності
- Код: МК003
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Електричний знищувач є ефективним, він екологічний, що є безпечним приладом, який легко позбавить вас надокучливих комах.
- Просто встановіть лампу-знищувач на рівну поверхню або повісьте її за петлю, увімкніть у мережу — і прилад відразу почне робити свою роботу!
- . Завдяки використанню сучасних технологій, боротьба зі шкідливими комахами можлива без використання хімічних речовин.
- Ультрафіолетове випромінювання безпечне для зору, а високовольтна сітка надійно захищена від дотиків;
- Без звуку, без запаху, без хімічних речовин;
- Має зручну петлю для підвішування;
- Може використовуватися як за денного, так і за штучного освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,5 м. |
| Площа дії: | 20 м2 |
| Ширина | 125 мм |
| Матеріал | Метал |
| Вага | 0,5 кг |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Висота | 275 мм |
| Тип лампи | УФ лампа інсектицидна |
| Потужність (Вт) | 4 Вт |
| Тип цоколя | G5 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір | чорний мат. |
| Тип пристрою | Знищувач комах |
| Довжина | 125 мм |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 650 ₴

