
Аварійний ліхтар ручний світильник акумуляторний ліхтарик із нічником
1 000 ₴
- В наявності
- Код: CANTONA
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Серія перезаряджуваних ручних ліхтарів з ударостійким пластиковим корпусом, високий ступінь захисту у разі падіння й ударів. Світлодіодне джерело світла "High Power LED" зі збільшеною потужністю світлового потоку та режимом нічника. Ліхтарик обладнаний стандартним Li-ion акумулятором типорозміром 18650 з ємністю 4800 mAh 3.7V — 4S, що дає можливість швидкого заряджання АКБ упродовж 8-12 годин. Тип світлодіодів: |
|
| Цвет: | Чорний/Червоний |
| Діапазон робочої напруги: | 5V DC Micro USB |
| Потужність: | 7W |
| Світловий потік: | 400Lm |
| Тип розсіювача: | Прозорий (Сlear) |
| Термін служби: | 30 000ч |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Матеріал корпусу: | Ударостійкий пластик |
| Ступінь захисту, IP: | 20 |
| Розміри (ДхШхВ): | 232 мм х 126 мм |
| Тип АКБ: | 3.7V, 4800mAh Li-ion / 4S 18650 |
| Додатково: | max яскравість 4 години/min яскравість 17 годин Режим нічника |
| Час повного заряджання: | 8-12 годин |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴



