
Знищувач комах пастка електрична Lemanso для комах на 70 м2
950 ₴
- В наявності
- Код: LMN 104
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Знищувач комах Lemanso LMN 104
Знищувач комах застосовуються для знищення комах — комарі, мухи, молі, ос та іншої дрібної літальної живності. Встановлена в прилади інсектицидна лампа своїм свіченням приваблює комах, які пролітають до неї, через решітку під напругою (приблизно 3000 В) гинуть від електричного розряду. Світильники можуть застосовуватися в побутових, офісних, торгових і виробничих приміщеннях, а також зовні приміщень у разі забезпечення захисту від потрапляння вологи.
Для підбору правильного знищувача або замовлення — телефонуйте нашому менеджерам +380 98 3770830
Переглядати всі доступні пропозиції "Знищувачі Комах" з цінами можна в нас на сайті ЖМИ НА ФОТО 👇
Технічні характеристики:
Потужність: 20 W
Площа дії: 70 м2
Напруга на сітці: 2800В
Тип джерела світла: спеціальна УФ лампа
Кількість джерел світла: 2 шт. х 10 W
Цоколь: G13/T8
Напруга живлення: 220-240 V
Ступінь захисту: IP20
Тип монтажу: Підвісний/переносний
Термін служби: 5000-8000 годин
Місце застосування: внутрішні приміщення
Довжина дроту: 1.2 м
Комплектація: Світильник із лампами
Гарантійний термін: 12 міс.(на лампочки та стартера гарантії немає).
Довжина: 40 см
Висота: 26 см
Ширина: 6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Площа дії | 70 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від метеликів/метеликів, Від комарів, Від літаючих комах, Від молі, Від мошок, Від мух |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Сірий |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Площа дії: | 70 м2 |
| Ширина | 350 мм |
| Матеріал | Метал |
| Вага | 1.4 кг |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Висота | 410 мм |
| Тип лампи | УФ лампа інсектицидна |
| Потужність (Вт) | 20 Вт |
| Тип цоколя | G13 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип пристрою | Знищувач комах |
| Довжина | 530 мм |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 950 ₴



