
Світлодіодний світильник фасадний ANDIZ чорний
650 ₴
- В наявності
- Код: 076-037-0009-020
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний ANDIZ — виробник Horoz Electric.
Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких ґрунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітлити необхідну територію. Степінь вологозахисту — IP44.
| Потужність | 9 W |
| Робоча напруга | 100-240V/50-60Hz |
| Світловий потік (лм) | 450 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Колір | чорний |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Розміри (ДхШхВ) | 173 мм x 81 мм x 46 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4100K |
| Джерело світла | Діоди |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 72 W |
| Світловий потік | 450 Im |
| Потужність | 9 W |
| Робоча напруга | 100-240V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 65 |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Розміри | 173 мм * 81 мм * 46 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 650 ₴


