
Світлодіодний світильник фасадний ANDIZ білий
650 ₴
- В наявності
- Код: 076-037-0009-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Який вигляд має справжня фасадна естетика?!
HOROZ ELECTRIC має у своєму портфоліо стильний фасадний світильник SEKOYA
SEKOYA — це не просто освітити фасад будинку або паркан, а й створити стильний екстер'єр вашого двору!
Завдяки унікальній рухомій конструкції світильника з регулюванням кута розсіювання, ви підкреслите архітектурні особливості та забезпечите підсвічування прибудинкової та садово-паркових територій.
А універсальна конструкція світильника дасть змогу монтувати світильник на будь-яку поверхню фасаду.
Характеристики:
⁇ Матеріал корпусу — метал
⁇ Колір корпусу — білий, чорний
⁇ Напруга — 100-240 V/50-60 Hz
⁇ Потужність — 4 W
⁇ Світловий потік — 250 Lm
⁇ Колірність — 4200 К
⁇ Ступінь захисту — IP65
⁇ Кут розсіювання — 120°
⁃ Ресурс – 30 000 Hrs
Бережіть світло вашого дому!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 72 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | метал |
| Потужність | 9 W |
| Робоча напруга | 100-240V / 50-60Hz |
| Розміри | 173 мм * 81 мм * 46 мм |
| Світловий потік | 450 Im |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 4200 K |
- Ціна: 650 ₴


