
Світлодіодна лампа FILAMENT RUSTIC GLOBE S 6W E27 2000К
230 ₴
- В наявності
- Код: 0001-072-0006-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як об'єднати вигідне в споживанні освітлення і стильне у створенні інтер'єру?!
Horoz Electric саме з цією метою має у своєму асортименті декоративні лампи FILAMENT RUSTIC GLOBE S 6
Крім того, що філаментні лампи виконують декоративну функцію, вони досить економні, а повільний процес нагрівання сприяє високому потенціалу використання.
Саме завдяки цій особливості їх можна використовувати під час освітлення натяжних і підвісних стель.
Завдяки скляній, повністю прозорій колби, кут освітлення досить широкий — 360°, що дає змогу освітити великі за площею приміщення.
Де і як можна використовувати філаментні лампи RUSTIC від Horoz Electric?
Так, як у них поєднані якість і сучасність, то сфери застосування широкі:
- створення затишного освітлення приміщення вдома
- Підкреслення дизайнерських рішень у ресторані, салоні краси, спа-центрі або офісі
- створення релаксувальної та романтичної атмосфери для лаунж-зон
Модель лампи FILAMENT RUSTIC GLOBE чудово гармоніюватиме в будь-якому інтер'єрі. Від сучасних стилів до витонченого вписування в класичне або етнічне оформлення. Поєднайте ефективні джерела світла з естетикою разом із Horoz Electric!
p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; line-height: 115%; text-align: left; orphans: 2; widows: 2; background: transparent }a:visited { color: #954f72; text-decoration: underline }a:link { color: #0563c1; text-decoration: underline }
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Розміри | 140 мм * 95 мм |
| Світловий потік | 550 Lm |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Тип цоколя | E 27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Прозорий з янтарним відливом |
| Колірна температура, К | 2000 K |
- Ціна: 230 ₴


