
Світлодіодний світильник GAMA-60 60 W 7000 K
260 ₴
- В наявності
- Код: 052-006-0120-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд
HOROZ ELECTRIC
Потужність
60 W
Робоча напруга
220-240V
Світловий потік (лм)
6500 lm
Колірна температура, К
7000K
Кут розсіювання
120°
Ступінь захисту IP
IP 20
Матеріал корпусу
пластик
Колір
білий
Термін експлуатації
20 000 ч.
Розміри (ДхШхВ)
1200 мм * 70 мм * 27 мм
Кількість в пакованні
1 шт.
Додатково
Кріплення в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кут розсіювання | 120° |
| Світловий потік | 4500 lm |
| Потужність | 60 W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Термін служби | 20 000 ч. |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 1200 мм * 62 мм * 24 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 260 ₴


