
Світильник трековий DAKAR білий
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 115-001-0001-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОГЛЯДУ ІНФОРМАЦІЯ
Трековий спот, призначений для встановлення на систему однофазного винопроводу. У конструкції світильника надається індивідуальна можливість вибору джерела світла (лампи) з цоколем GU10. Максимальна потужність галогенної лампи з цим типом цоколем — 50W.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ DAKAR
- потужність: max 50W,
- цоколь: GU10
- під'єднання до мережі: 160-265V / 50-60Hz
- функція димування: немає
- колір: білий
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник — 1шт.
- інструкція з експлуатації — 1шт.
- паковання — 1шт.
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
EAN 1150010001| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | GU 10 |
| Колір | Білий |
| Потужність | max. 50W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 60.5 мм * 75 мм * 63 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 170 ₴


