
Світлодіодний світильник фасадний PROTON-6
740 ₴
- В наявності
- Код: 076-039-0006-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник фасадний Proton-6 — виробник Horoz Electric.
Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких ґрунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів SMD LED дає можливість освітлити необхідну територію. Степінь вологозахисту — IP65.
ПЕРЕВАГИ Proton-6:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- немає шкідливих випромінювань у спектрі світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий і зручний монтаж.
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник — 1шт.
- інструкція з експлуатації — 1шт.
- інструкція зі встановлення — 1шт.
- паковання — 1шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Світловий потік | 540 Im |
| Потужність | 6 W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 65 |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 185 мм * 95 мм * 38 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 740 ₴


