
Прожектор світлодіодний ASLAN-20 20 W 6400 К
200 ₴
- В наявності
- Код: 068-010-0020-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОГЛЯДУ ІНФОРМАЦІЯ
Світлодіодний прожектор ASLAN-20 — якісний світлодіодний світильник, для зовнішнього освітлення. Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на цю модель становить 24 місяці.Прожектор із застосуванням SMD LED-технології. Максимальний рівень освітлення за мінімальної витрати електроенергії.
Алюмінієвий, суцільно литий міцний, зносостійкий корпус фарбований порошковою антикорозійною фарбою.
Можливість використання за широкого діапазону температур: від -40 градусів, до +55 градусів за Цельсієм.
ASLAN-20 — освітлювальний прилад (led прожектор, в основі якого використовується світлодіодна технологія).
ТЕХНІЧНІ ДАНІ ASLAN-20
- потужність загальної системи SMD LED: 20Вт
- аналог лампи розжарювання: 160Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400K
- загальний світловий потік: 1600Лм
- датчик руху: немає
- діапазон робочої напруги: 175-250V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
Габарити
LED прожектор ASLAN-20 має такі габарити: висота — 104,5 мм, ширина — 128,4 мм, товщина — 30,5 мм.КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- прожектор світлодіодний — 1шт.
- інструкція з експлуатації — 1шт.
- інструкція зі встановлення — 1шт.
- паковання — 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Світловий потік | 1600 lm |
| Потужність | 20 W |
| Ступінь захисту, IP | IP 65 |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Напруга | 175-250V / 50-60 HZ |
| Розміри | 104.5 мм * 128.4 мм * 30.5 мм |
| Ресурс | 30 000 Hrs |
- Ціна: 200 ₴


