
Світильник садово-парковий NAR-6 Е27
5 800 ₴
- В наявності
- Код: 075-016-0006-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник ландшафтний NAR-6 — виробник Horoz Electric.
Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будівель, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких ґрунтових ділянок. Степінь вологозахисту — IP44. Патрон стандартний — E27.
ПЕРЕВАГИ NAR-6:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- немає шкідливих випромінювань у спектрі світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий і зручний монтаж.
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник — 1шт.
- інструкція з експлуатації — 1шт.
- інструкція зі встановлення — 1шт.
- паковання — 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | E 27 |
| Колір | чорний |
| Потужність | max. 60 W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 44 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 560мм * 2100мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 5 800 ₴


