
Світлодіодний світильник SANDRA-SQ15/XL чорний
770 ₴
- В наявності
- Код: 016-045-1515-060
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Турецька компанія Horoz Electric (Хороз Електрик) була заснована у 90-ті роки у Стамбулі. Основна продукція - світильники для дому, торгових підприємств, промислових приміщень, а також ефективні рішення освітлення об'єктів торгівлі, промисловості, офісів за допомогою сучасних світильників.
Завдяки своєму виконавчому керівництву, яке завжди стежить за змінами в електричній та світлотехнічній галузі та знає про сучасні тенденції на ринку, Horoz Electric за короткий час вдалося стати одним із визначних брендів у освітлювальній галузі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 100° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Аналог лампи розжарювання | 130 W |
| Світловий потік | 1050 lm |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 185-264V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип | Світлодіодний світильник накладної |
| Розміри | 182 мм/200 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 770 ₴


