
Світлодіодний світильник вологозахищений ARTOS-20 20W білий 4200К
340 ₴
- В наявності
- Код: 400-001-128
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 160 W |
| Бренд | Teb Elektrik |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 230 V |
| Розміри | 222 мм * 76 мм |
| Світловий потік | 2000 lm |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 4200 K |
- Ціна: 340 ₴


