
Світлодіодний світильник трековий VARNA-30 30 W чорний
500 ₴
- В наявності
- Код: 018-026-0030-020
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд HOROZ ELECTRIC
Потужність30 W
Робоча напруга175 - 265 V
Світловий потік 2400 Lm
Колірна температура, К4200К
Кут розсіювання 24°
Ступінь захисту IP IP20
Колір чорний
Термін експлуатації 25 000 г.
Тип світлодіодів COB LED
Гарантійний термін 2 роки
Кількість в упаковці1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 24° |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Світловий потік | 2400 lm |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 175-265V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 500 ₴


