
Світильник садово-парковий KAVAK-5 Е27
2 200 ₴
- В наявності
- Код: 075-014-0005-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Загальна інформація
Столик Horoz Electric 075-014-0005-010 Kavak-5 — прекрасний освітлювальний прилад для зовнішнього використання, виготовлений компанією Horoz Electric.
Габарити
Парковий світильник Horoz Electric 075-014-0005-010 Kavak-5 має такі габарити: довжина — 80 см.
Технічні характеристики Horoz Electric 075-014-0005-010 Kavak-5
- Потужність основної лампи становить 60 Вт, цоколь типу E27.
- Кількість джерел світла в моделі Horoz Electric 075-014-0005-010 Kavak-5 — 1 шт.
- Парковий світильник живиться від мережі 220 кв.
- Світильник Horoz Electric 075-014-0005-010 Kavak-5 має ступінь пиловологозахисту IP44, тому створений спеціально для роботи в умовах підвищеного рівня вологості. Захисне покриття й особливості конструкції дають змогу створити надійний захист від бризок і потоків води, спрямованих під кутом. Підвищена вологість і випадкове потрапляння води не впливає на працездатність моделі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Цоколь | E27 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 8.9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | E 27 |
| Колір | чорний |
| Потужність | max. 60 W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 44 |
| Розміри | 89мм* 800мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 2 200 ₴



