
Світлодіодний світильник трековий LYON-24 24 W білий
650 ₴
- В наявності
- Код: 018-020-0024-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LYON Загальна інформація
Трековий світильник LYON — досконалий освітлювальний прилад для внутрішнього освітлення, виробництва компанії Horoz Electric (Туреччина). Гарантійний термін становить 2 роки.
Світильник трековий серії Lyon стане чудовим доповненням для вашого.
Матеріали та кольори
Трековий світильник LYON — освітлювальний прилад, в основі якого використовується пластик, метал, у плафоні — скло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 24° |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Світловий потік | 1560 lm |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 100-240V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 190 мм *200 мм, Ø 89 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 650 ₴


