
Світлодіодний світильник врізний Slim-3 3 W 4200K
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 056-003-0003-030
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник врізний SLIM-3 - виробник Horoz Electric.
Використовується для установки в стельові конструкції. Застосовується для внутрішнього освітлення приміщень: офісів, магазинів, житлових будинків, скалдських приміщень та ін. Технологія світлодіодів SMD LED. Матеріал корпусу - метал, плафон - пластиковий.
Технічні характеристики
ПЕРЕВАГИ СВІТЛОДІОДНОЇ ПАНЕЛІ SLIM-3:
- економічність.
- міцний зносостійкий корпус.
- відсутність шкідливих випромінювань в діапазоні світла.
- стійкість до зовнішніх впливів.
- швидкий і зручний монтаж.
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник – 1шт.
- інструкція з експлуатації – 1шт.
- інструкція із встановлення – 1шт.
- упаковка - 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Світловий потік | 110 lm |
| Потужність | 3 W |
| Робоча напруга | 165-260V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Матеріал корпусу | метал |
| Термін служби | 50 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Розміри | 83 мм * 14 мм |
| Врізне отвір | 70 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 80 ₴



