
Світлодіодний світильник вологозахищений IRMAK-45 45 W 6400 K
500 ₴
- В наявності
- Код: 059-004-0045-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОГЛЯДУ ІНФОРМАЦІЯ
Світлодіодний світильник вологозахищений IRMAK-45 45W — призначений для встановлення на стельові конструкції в горизонтальному положенні, а також вертикальний монтаж (настінний). Монтаж світильника відбувається без додаткових врізних отворів, через кріплення безпосередньо на установну поверхню або підвісну систему.
Герметизація світильника забезпечує повний захист від проникнення пилу, а також захист від потрапляння вологи (води) за безпосереднього контакту — IP65.
Допускається застосування у виробничих цехах із підвищеним ступенем забруднення повітря, у приміщеннях із високим рівнем вологості.
Світлодіодне джерело світла — освітлювальний прилад для житлових і комерційних приміщень.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ IRMAK-45
- потужність: 45Вт
- аналог лампи розжарювання: 360 Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400К
- світловий потік: 3600Лм
- кут розсіювання 120°
- під'єднання до мережі: 170-265V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
- ступінь захисту: IP65
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник — 1шт.
- інструкція з експлуатації — 1шт.
- інструкція зі встановлення — 1шт.
- паковання — 1шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Аналог лампи розжарювання | 360 W |
| Світловий потік | 3600 lm |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напруга | 170-265V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 65 |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 1560 мм * 43 мм * 23 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
- Ціна: 500 ₴



