
Світильник настільний LED EBRU 10W чорний
2 300 ₴
- В наявності
- Код: 049-010-0010-020
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОГЛЯДУ ІНФОРМАЦІЯ
Світлодіодна настільна лампа EBRU потужністю 10 W. Світильник обладнаний системою димування, що дає змогу регулювати яскравість настільного освітлення за допомогою зміни потужності світлового потоку.
Два типи SMD LED кристалів — теплого та холодного світіння, дають змогу вибрати необхідну температуру світла — теплу (3000К), нейтральну (4500К) і холодну (6000К).
Регулювання й коригування положення джерела світла допускається у всіх трьох площинах, унаслідок чого досягається оптимальний кут нахилу світла на робочому столі.
Основа світильника виготовлена з металу, з гумовими ніжками. Комплектується струбциною для стаціонарного кріплення на столі.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ EBRU
- колір: чорний
- потужність до: 10W
- світловий потік: 600Lm
- димування: так
- матеріал корпусу: пластик, метал
- ступінь захисту: IP20
- під'єднання до мережі: 100-240V / 50-60Hz
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник — 1шт.
- основа настільна 1шт.
- струбцина 1шт
- блок живлення — 1шт.
- інструкція з експлуатації — 1шт.
- паковання — 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Чорний |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Тип кріплення | Струбцина+підставка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | кріплення струбцина; диммеруеться; має сенсорний вимикач; |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Світловий потік | 600 Lm |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 6000K - 4500К - 3000К |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 361 мм * 150 мм * 358 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 2 300 ₴


