
Світильник садовл-парковий BEGONYA-3 Е27 білий
450 ₴
- В наявності
- Код: 400-020-118
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Teb Elektrik |
| Додатково | стійкий до пошкоджень |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | max. 40 W (лампочка розжарювання) |
| Робоча напруга | 230 V |
| Розміри | 380мм * 770 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP 44 |
| Тип цоколя | E 27 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 450 ₴


