Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Підсвічування для сходів GOLD – вбудовуване світлодіодне підсвічування для внутрішнього застосування. Застосовується для підсвічування сходів, при необхідності її освітлення.
Залежно від моделі комплектується вбудованим датчиком руху. В результаті чого дозволяє економити електроенергію, а також не шукати в темний час доби - вимикач.
Максимальна ефективність досягається при поєднанні LED технології та датчиків руху.
Конструкція датчика передбачає монтаж у стіни або сходові прольоти.
GOLD – універсальний прилад для освітлення (підсвічування із застосуванням технології виявлення руху), основа якого виконана пластиком та декоративною накладкою.
|
|
| Потужність | 3 W |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Світловий потік | 240 lm |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | білий |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Розміри (ДхШхВ) | 86 мм * 86 мм * 40 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пачці | 1 шт. |
| Додатково | вбудований датчик руху на 130°; має в комплекті коробку для зовнішнього монтажу; |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | вбудований датчик руху на 130°; має в комплекті коробка для зовнішнього монтажу; |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Світловий потік | 240 lm |
| Потужність | 3 W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 86 мм * 86 мм * 40 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 400 ₴






