
Світлодіодна підсвітка дзеркал-картин KUGU 3W
500 ₴
- В наявності
- Код: 040-006-0003-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 3 W |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Світловий потік | 200 Lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 60° |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Колір | срібний |
| Термін експлуатації | 30 000 год. |
| Розміри (ДхШхВ) | 280 мм * 180 мм * 59 мм |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додатково | з кнопкою |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | з кнопкою |
| Колір | Срібний |
| Кут розсіювання | 60° |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Світловий потік | 200 lm |
| Потужність | 3 W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 4200 K |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 280 мм * 180 мм * 59 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 500 ₴

