
Світлодіодний світильник TETRA-18 18 W 6400 K
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 052-003-0060-020
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 144 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | 176-265V / 50-60Hz |
| Розміри | 600 мм * 70 мм * 27 мм |
| Світловий потік | 1135 lm |
| Термін служби | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6400 K |
- Ціна: 170 ₴


