
Ліхтарик ручний PELE-2 1W синій
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 084-006-0002-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОГЛЯДУ ІНФОРМАЦІЯ
Серія перезаряджуваних ручних ліхтарів з ударостійким пластиковим корпусом, високий ступінь захисту у разі падіння й ударів.
Світлодіодне джерело світла "High PowerLED" зі збільшеною потужністю світлового потоку.
Мінімальний час заряджання 4V, 400 mAh олив'яно-кислотного акумулятора від мережі 220 V, становить 12 годин, що дає змогу використовувати ручний ліхтар у максимальному режимі впродовж 1 години або 4 години в мінімальному режимі.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ PELE-2
- потужність: 1Вт
- тип джерела світла: High Power SMD LED
- світловий потік: 73Lm
- заряд від мережі: 220-240V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- ліхтарик — 1шт.
- інструкція з експлуатації — 1шт.
- паковання — 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Аналог лампи розжарювання | 8 W |
| Світловий потік | 73 lm |
| Потужність | 1 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Колірна температура, К | 7000К - 9000К |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 155 мм*51 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 180 ₴

