
Світильник садово-парковий KAYIN-4 Е27
1 800 ₴
- В наявності
- Код: 075-003-0004-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | нерж. сталь |
| Потужність | max. 60 W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Розміри | 150 мм * 800 мм |
| Ступінь захисту, IP | IP 44 |
| Тип цоколя | E 27 |
| Колір | мат. хром |
- Ціна: 1 800 ₴


