
Світлодіодний світильник лінійний OMEGA-9 9 W 6400 K
200 ₴
- В наявності
- Код: 052-002-0060-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Потужність | 9 W |
| Аналог лампи розжарювання | 72 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Світловий потік | 538 lm |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Колір | білий |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Розміри (ДхШхВ) | 546 мм * 40 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пачці | 1 шт. |
| Додатково | з кнопкою стикуються між собою |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип | Світильник накладний |
| Колір | Білий |
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | з кнопкою, стикуються між собою |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Аналог лампи розжарювання | 72 W |
| Світловий потік | 538 lm |
| Потужність | 9 W |
| Робоча напруга | 176-265V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Термін служби | 20 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | 546 мм * 40 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 200 ₴


