
Світлодіодний світильник CLARA-15 15 W 6400 K
360 ₴
- В наявності
- Код: 016-016-0015-010
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОГЛЯДУ ІНФОРМАЦІЯ
Світлодіодний врізний світильник CLARA-15 — призначений для встановлення в гіпсокартонні стелі, натяжні стелі або інші типи жорстких конструкцій стель. Монтажний отвір під LED світильник виготовляється голосно технічними характеристиками цієї моделі з урахуванням глибини посадки.Світлодіодне джерело світла — освітлювальний прилад для житлових і комерційних приміщень. Основне джерело світла — LED SMD.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ CLARA-15
- потужність: 15W
- аналог лампи розжарювання: 120W
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400K
- світловий потік: 1150Lm
- кут розсіювання 120°
- під'єднання до мережі: 100-265V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 25.000 годин
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- світильник — 1шт.
- інструкція з експлуатації — 1шт.
- інструкція зі встановлення — 1шт.
- паковання — 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут розсіювання | 120° |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Світловий потік | 1150 lm |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 165-260V / 50-60Hz |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Матеріал корпусу | метал, скло |
| Термін служби | 30 000 ч. |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип | Світлодіодний світильник врізний |
| Розміри | 200 мм * 40 мм |
| Врізне отвір | 165 мм |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
- Ціна: 360 ₴


