
Lebron Знищувач мух, проти молі, комарів на 120 м2 40 Вт
1 365 ₴
- В наявності
- Код: LML 40W
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Знищувач комах Lebron LML 40W
Знищувачі комах застосовуються для знищення комах — комарі, мухи та іншої дрібної літальної живності. Встановлена в прилади інсектицидна лампа своїм свіченням приваблює комах, які пролітають до неї, через решітку під напругою (приблизно 3000 В) гинуть від електричного розряду. Погилі комахи потрапляють у спеціальний піддон, з якого легко видаляються. Світильники можуть застосовуватися в побутових, офісних, торгових і виробничих приміщеннях, а також зовні приміщень у разі забезпечення захисту від потрапляння вологи.Технічні характеристики:
Потужність 40 W
Площа дії: 120 м2
Напруга на сітці: 2800 В
Тип джерела світла: спеціальна УФ лампа
Кількість джерел світла: 2 шт. х 20 W
Цоколь: G13/T8
Напруга живлення: 220-240 V
Ступінь захисту: IP20
Тип монтажу: Підвісний/переносний
Термін служби: 5000-8000 годин
Місце застосування: внутрішні приміщення
Довжина дроту: 1.2 м
Комплектація: Світильник із лампами, ланцюжок для підвішування.
Гарантійний термін: 12 міс.(на лампочки та стартера гарантії немає).
Довжина: 64 см
Висота: 26 см
Ширина: 6 см
Вага в упаковці: 4.1 кг
Перед тим, як купити знищувач комах з ультрафіолетовими лампами, корисно заздалегідь визначити площу приміщення, у якому він використовуватиметься. Такі пастки зазвичай мають від однієї до 4 ламп, сумарна потужність яких багато в чому та визначає величину площі, на якій прилад буде ефективний.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Площа дії | 100 кв.м |
| Колір | Сірий |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Площа дії: | 100 м2 |
| Ширина | 350 мм |
| Матеріал | Метал |
| Вага | 3,1 кг |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Додатково | Світильник з лампами, ланцюжок для підвішування. |
| Висота | 520 мм |
| Тип лампи | УФ лампа інсектицидна |
| Потужність (Вт) | 30 Вт |
| Тип цоколя | G13 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип пристрою | Знищувач комах |
| Довжина | 530 мм |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 1 365 ₴



