
Знищувачі комах комарі мошка Пастка електрична на 40 м2
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: Lebron 20
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
Світильник для знищення комах VOAR-20-01 20 Вт - необхідний прилад для тих, хто не хоче зустрічатися з комахами(напр. комарами або мухами) або для приміщень, де це обумовлено санітарними нормами, наприклад: продуктові магазини, заклади громадського харчування ітп.
Цей антимоскітний світильник виділяється рядом технологічних особливостей, таких як: невелика потужність всього в 20вт і ефективна площа обробки в 60 кв.м.
Лампи, встановлені в світильнику для знищення комах VOAR-20-01 20 Вт, приваблюють комах своїм випромінюванням, яке повністю безпечно для людини.
Важливо, що напруга розряду між електродами, що вбивають комах, може досягати 1,4 кВ, що може бути небезпечно для людей.
Піддон для комах легко знімається та очищається. Пристрій комплектується метровим кабелем живлення, ланцюжком з карабінами для підвішування і вимикачем.
Потужність 20 Вт
Ступінь захисту IP 20
Розміри, мм 255×388×60
Гарантія, місяців 12 ( на лампочки гарантіі немає, розхідний матеріал)
Клас енергоефективності A+
Монтаж Підвісний
Довжина 255
Ширина 388
Товщина 60
Напруга живлення 220-240 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Площа дії | 70 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від метеликів/метеликів, Від комарів, Від літаючих комах, Від молі, Від мошок, Від мух |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Сірий |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,5 м. |
| Площа дії: | 40 м2 |
| Матеріал | Метал |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Тип лампи | УФ лампа інсектицидна |
| Потужність (Вт) | 2 Вт |
| Тип цоколя | G13 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип пристрою | Знищувач комах |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 850 ₴






