
Вулична Ретро гірлянда CARNAVAL-1 10 патронів, гірлянда під лампочку
1 100 ₴
- В наявності
- Код: CARNAVAL-1
+380 (98) 377-08-30
- +380 (73) 970-38-22
- +380 (99) 786-65-08
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вулична Ретро гірлянда (лампи комплектуються окремо) - гірлянда яка чудово підходить для декорування архітектурних споруд або для створення «перетяжок» між опорами освітлення або деревами.
Лампи в комплекті: ні
Колір кабелю: чорний провід
Можливість з'єднання: так
Кількість патронів: 10 шт
Довжина: 10 м
Клас захисту: IP65 (вулична гірлянда)
Тип цоколя: E27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 10 шт. |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Упаковка | Пакет |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Стан | Новий |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Тип цоколя | E27 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип пристрою | Гірлянда вулична |
| Довжина гірлянди | 10 м |
| Колір шнура | чорний |
| Тип харчування | 220В (мережа) |
- Ціна: 1 100 ₴



